Návrhář/ka kuchyňských sestav (v kuchyňském studiu) [Czech Republic]

HPP, Praha

Jsme tradiční česká rodinná firma s 30 letou tradicí a za tu dobu jsme vytvořili tisíce srdcí domova pro naše zákazníky. Díky naší silné pozici na trhu a stále rostoucímu počtu nových klientů rozšiřujeme řady našich kolegyň a kolegů na pozici navrhování a prodeje kuchyní a interiérů. Pokud Tě baví komunikace s lidmi, jsi kreativní a ambiciozní, budeme rádi když se přidáš k našemu týmu.

Co od tebe očekáváme

  • středoškolské vzdělání
  • velmi dobré komunikační dovednosti
  • samostatnost, spolehlivost a příjemné vystupování
  • zájem učit se a používat nové informace
  • cit pro obchod a motivaci prodávat
  • orientaci na zákazníka a jeho potřeby
  • znalost anglického jazyka výhodou

Popis pozice

  • vytváření návrhů kuchyní a interiérů
  • výběr materiálů a jejich kombinace
  • konzultace vytvořených návrhů se zákazníky
  • uzavírání smluv a zpracování podkladů
  • spolupráce při realizaci tvých projektů

Co ti nabízíme

  • profesionální zaškolení
  • velmi zajímavou a hlavně tvůrčí práci
  • zázemí známé a stabilní české společnosti
  • moderní a neformální pracovní prostředí
  • systém školení a vzdělávání v oboru
  • slevy na prodávané zboží
  • příspěvek na stravování

Personální oddělení

Sykora Home v Praze 9
E ehudikova@sykorahome.cz
T +420 725 243 545

Sykora v Praze 4
E sykora.praha4@email.cz

Sykora v Praze 2
E praha2@sykora.eu

Všechny došlé životopisy pečlivě posoudíme s ohledem na požadované vzdělání, praxi, zkušenosti a další specifika pozice. Uchazeči, jejichž profesní nabídka nejvíce odpovídá, budou pozvání k osobnímu pohovoru.

Ostatní kandidáty, kteří nepostoupili do užšího výběru nemůžeme individuálně kontaktovat. Děkujeme za zájem a pochopení.

Post a Comment

Previous Post Next Post

Sponsored Ads

نموذج الاتصال