Magazynier - Operator wózka widłowego [Poland]

Magazynier - Operator wózka widłowego
Miejsce pracy: Pietrzykowice (pow. wrocławski; gm. Kąty Wrocławskie)

Twój zakres obowiązków

  • przyjmowanie i wydawanie towaru,
  • kontrola stanów magazynowych,
  • utrzymywanie porządku w magazynie,
  • praca ze skanerem,
  • wprowadzanie danych do systemu,
  • sporządzanie dokumentacji magazynowej,
  • załadunek i rozładunek samochodów.

Nasze wymagania

  • dokładność, skrupulatność, odpowiedzialność,
  • minimum 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • dobra organizacja własnej pracy przy nastawieniu na cele i efektywne rozwiązywanie problemów,
  • umiejętność pracy wielozadaniowej, podzielność uwagi,
  • dobra znajomość obsługi komputera i urządzeń biurowych,
  • uprawnienia na wózki widłowe.

Mile widziane

  • doświadczenie w pracy na stanowisku magazyniera będzie dodatkowym atutem.

To oferujemy

  • ciekawą i odpowiedzialną pracę w międzynarodowej, dynamicznie rozwijającej się organizacji,
  • możliwość wdrażania nowych pomysłów w ramach procedur działania firmy,
  • bardzo dobre warunki zatrudnienia w stabilnej organizacji,
  • możliwość dalszego rozwoju w strukturach grupy kapitałowej,
  • prywatną opiekę medyczną, kartę Multisport i inne benefity.

1) Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest ACP Global Forwarding Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością (ACP) z siedzibą w Warszawie przy ul. Mineralnej 5, 02-274 Warszawa.

2) Podane przez Panią/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji procesu rekrutacyjnego, a w razie wyrażenia w tym zakresie oddzielnej zgody, także dla celów przyszłych procesów rekrutacyjnych.

Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych dostępnych na stronie www.acpgf.pl

Post a Comment

Previous Post Next Post

Sponsored Ads

نموذج الاتصال